Yeni yasaklar ile kapanıyoruz! Altın, Döviz piyasalarını Aralık ayında neler bekliyor?

01 Aralık 2020 - 09:02
TAKİP ETTAKİP ET
Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından dün gece açıklanan ve ilk defa bugün uygulamaya başlanacak koronavirüs önlemleri sert bir şekilde geldi. 1 Aralık itibarıyla gece 21:00'da başlayacak olan hafta içi sokağa çıkma yasağı hafta sonları Cuma gecesinden Pazartesi sabahına kadar devame decek. Peki piyasalar durumu nasıl karşılayacak. Ekonomide ki yansımaları nasıl olacak?  Yeni yasaklar ile kapanıyoruz. Aralık ayında piyasaları neler bekliyor?

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 1 Aralık 2020 - İstanbul


Yeni yasaklar ile eve kapanıyoruz. Aralık ayının önemli gelişmelerinden biri faiz. Faiz ne kadar artar, kredilere nasıl yansır. Altın neden aşağı gidiyor, Dolar yıl sonu beklentisi ne durumda? Piyasalarda yaşanan son gelişmelerin konuşulduğu canlı yayaında, yasaklar ile alakalı değerlendirmelerde bulunan Hatice Kolçak, altın ve dövize dikkat çekti.

EmlakPencerem.com Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak, 1 Aralık tarihinde başlayacak yeni kısıtlamaları ve gece yaptığı canlı yayında piyasaları değerlendirdi. 

Ekonomi piyasalarında yaşanan son gelişmeleri yorumlayan Kolçak, başta altın fiyatları olmak üzere dolar ve euro fiyatları hakkında yorumlarını paylaştı. Hatice Kolçak, youtube kanalı üzerinden her akşam 21:00'da canlı yayınlarla piyasaları değerlendiriyor.